Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti | Avon Alışverişim

Merhaba bu yazımda Ocak 2017 Avon kataloğundan yaptığım ufak çaplı alışverişimden bahsetmek istiyorum. Malum kış aylarındayız ve cildimizi nemlendirme konusunda daha hassas davranmalıyız. Bir süredir denemek istediğim Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti ni 30 TL gibi bir fiyata görünce hemen almak istedim.

Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti

Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kitinin içeriği,

  • Gündüz Kremi (15 ml)
  • Gece Kremi (15 ml)
  • Temizleme Suyu ( 50 ml)
  • Göz Çevresi Kremi ( Tam Boy 15 ml)

Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti

Henüz kullanmaya yeni başladığım için bu ürünle ilgili düşüncelerimi ilerleyen zamanlarda detaylı bir yazıyla paylaşıcam.

Gelelim Color Trend Maskaraya… Bu alışverişimde memnun kalmadığım tek ürün bu maskara oldu. Uzun kirpikler vaad etsede benim kirpiklerimi birbirine yapıştırıp daha seyrek göstermesinden başka bir işe yaramadı. Farklı bir rimel fırçasıyla tekrar uyguladım. Ama sonuç yine hüsran oldu. 8 TL gibi bir fiyatı olduğu için çokta içim yanmadı tabi 🙂

Avon Wish of Love Parfüm

Wish of Love benim Avon Perceive‘den sonra keşfettiğim ve sevdiğim 2. parfümdür. Üst notalarında kızılcık meyvesi ve kiraz çiçeği, alt notalarında ise ortanca ve gül yapraklarını barındırıyor. 17 TL olduğunu görünce hiç düşünmeden aldım.

Avon Little Black Dress Parfüm

Little Black Dress‘i ilk kez kullanıcam. 3’lü set halinde 45 TLydi. Çiçekli ve meyveli kokuları her zaman sevmiş ve kendime yakıştırmışımdır. O yüzden bu kokuyada bayıldım. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım bu yazım sizin için faydalı olmuştur.

Şimdilik Hoşçakalın 🙂