Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti

Herkese yeniden merhaba 😊 Yine yeniden bir inceleme yazısıyla karşınızdayım. Avon Alışveriş yazımda bahsettiğim Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti nden bahsetmek istiyorum. Biraz uzun bir yazı olucak uyarmadı demeyin. 🙃

Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti
Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti

Her yazımda mutlaka bahsettiğim sizin okumaktan, benimde yazmaktan bıktığım cilt kuruluğumdan bahsetmeme gerek var mı bilemedim. Yine cilt kuruluğum için yeni bir ürün araştırırken karşılaştığım Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti’de o ürünlerden bir tanesi. Yaklaşık 4 ay önce kullanmaya başladım. Bu tarz ürünleri uzun vadede deneyip yorumlamayı daha doğru buluyorum. Yeterince emin olduğum için bu yazıyı yazmak istedim. İsterseniz Cilt Bakım Kiti’nin içinden çıkan ürünleri tek tek inceleyelim.

Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti

🌸Anew Vitale DAY ( Gündüz Kremi )

🌸Anew Vitale NIGHT ( Gece Kremi )

🌸Anew Vitale Visibly Perfection Eye Cream ( Göz Çevresi Kremi )

🌸Anew Clean Anti-Aging 3in1 Cleansing Water ( Yaşlanma Karşıtı Temizleme Suyu )

Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti
Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti
  • Anew Vitale DAY ( Gündüz Kremi ) ve Anew Vitale NIGHT ( Gece Kremi)

Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti cilt yapısını güçlendiren, yorgunluk ve stresle ortaya çıkan ilk yaşlanma belirtileriyle mücadele eden Pro Energy Complex ile formüle edilmiştir. 25 yaş sonrasında ciltte azaldığı gözlemlenen SP1 proteinini aktive eden formülü ile cilt yapısını güçlendirmeyi, stres ve yorgunluğun ciltteki izlerini gidermeyi vaat ediyor.

Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti

Anew Vitale Gündüz Kremi ve Gece Kremi 15ml’lik küçük cam bir kavanozda geliyor. SPF25 içeriyor. Gündüz Kremi kolay emilebilen ince bir krem kıvamında. Gece Kreminin jel bir yapısı var. Sürerkende sürdükten sonrada kadifemsi bir his veriyor. Harika bir kokuları var. Ben uyandıktan sonra güne başlamadan önce gündüz kremini temiz cildime uyguluyorum. Makyaj öncesi nemlendirici olarakta kullanıyorum. Çünkü harika bir nemlendirmesi var. Cildimi makyaja güzel hazırlıyor. Öncelikle şunu söylemeliyim ki, setin gramajı ne kadar küçük olursa olsun 4 aydır düzenli olarak kullanıyorum ve hala bitirebilmiş değilim. Kesinlikle bereketli bir ürün. Az bir ürünü tüm cildinize kolaylıkla yayabiliyorsunuz. Etkilerini 3 günde hissedebiliyorsunuz. Cildim gün boyu canlı ve sağlıklı görünüyor. Kesinlikle sivilce yapmadı veya yağlı bir görünüme sebep olmadı. Kuru cildimin günlük nem ihtiyacını çok güzel dengeledi.

Gece kremini de yatmadan önce temiz cildime uyguluyorum. Yine kadifemsi bir his bırakıyor. Sanırım etkileşiminden dolayı, sürdükten sonra yüzümün ısındığını hissediyorum. Cildimi ertesi güne çok güzel hazırlıyor. Uykusuzluk, yorgunluk gibi nedenlerden etkilenmiş cansız yüz görünümünü siliyor. Gözenek görünümünü azaltıyor ve yeni kırışıkları önlüyor. Kullanmaya başladıktan kısa bir süre sonra herkes cildimdeki yenilenmiş görüntünün sebebini sordu. Aynaya baktığımda makyajsız cildimin ne kadar sağlıklı göründüğünü bende farkettim. 😌

Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti

  • Anew Vitale Visibly Perfection Eye Cream ( Göz Çevresi Kremi )

Üzerine konuşulacak çok birşey yok açıkçası. 15 ml’lik plastik bir tüpün içerisinde. Kokusuz, jel yapıda bir göz kremi. Ben göz altlarımı kuru gördükçe sürüyorum. Ona rağmen hala yarısında 😋 Güzel nemlendiriyor. ”Kırışıklarımı yok etti!! Kazayaklarıma veda ettim🎉” diyemem ama nemlendirdiği için yeni oluşumları aza indirgediğini düşünüyorum. İlk sürdüğüm anda gözlerimde sulanma yapıyor. Ama kesinlikle sürdüğüm yerde yanma olmuyor. İçeriğinden dolayı sanırım, bilemiyorum.

Avon Anew Vitale 25+ Cilt Bakım Kiti

  • Anew Clean Anti-Aging 3in1 Cleansing Water ( Yaşlanma Karşıtı Temizleme Suyu )

50ml’lik plastik bir şişede geliyor. Tüm cilt tipleriyle uyumlu, micel su kıvamında kokusuz bir ürün. İlginç bir şekilde yağlı olmamasına rağmen yumuşak bir his bırakıyor. Pamuk yardımıyla temiz cildinize uygulayabilirsiniz veya makyajınızı çıkarmak içinde kullanabilirsiniz. Çift fazlı makyaj çıkarıcılar kadar kolay çıkarıyor. Bende herhangi bir tahriş ve irritasyona sebep olmadı ve yıkama ihtiyacı hissettirmedi. Hatta gözlemlediğim bir bonusu var ki kullanmak için tek başına bir sebep. Gözenekleri küçültüyor. 😍İndirimlerde alıp normal boyu kullanılası bir ürün gerçekten.

Bu arada ben bu cilt bakım kitini indirimde 30 TL ye almıştım. Ürünlerin her biri ayrı ayrı normal boy olarak alınabilir. Güncel fiyatlarını öğrenmek ve detaylı incelemek için https://kozmetik.avon.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Yeterince çenemin düştüğü bir yazı oldu, umarım faydalı olmuştur. Yorum bırakmayı unutmazsınız artık 😋

HOŞÇAKALIN❣