Ben Kimim? Beni Tanıyın :) | Tanışma

Merhaba ben Bahar bloğuma hoşgeldiniz. Bu kişisel bloğumda ne tarz paylaşımlarda bulunacağım ve birazda olsa hakkımda fikir sahibi olabilmeniz için bu yazıyla giriş yapmak istedim. Ben kimim? Hakkımda bilmek istediğiniz herşeyi bu yazımda bulabilirsiniz.

1990 doğumluyum. Doğma büyüme İstanbul’luyum ve bekarım. Aslen Modelistim ancak bir süredir mesleğimi hobi olarak devam ettiriyorum. İkizler burcuyum. Okumayı, yazmayı, gezmeyi ve araştırmayı seven bir insanım. Uzun zamandır blog açmak istiyordum ama erteleye erteleye bugünlere geldik çok şükür 🙂 Bloğumda bana dair herşey görebileceksiniz. Tek bir konuyla sınırlandırmak istemiyorum. Güzellikle ilgili ipuçları, makyaj, moda, alışveriş, dikiş ve diy gibi konulara yer vermek istiyorum. Şimdiden çookk heyecanlıyım. Umarım o heyecanı sizede yaşatırım ve yazılarımı okumaktan keyif aldığınız bir blog olur.

Yazılarımdan anında haberdar olabilmek için Abone olmayı ve diğer Sosyal hesaplarımdan takip etmeyi unutmayıınn… Okuduğunuz için teşekkür ederim. Şimdilik görüşmek üzere

Hoşçakalın 🙂