Garnier BB Krem | Karma ve Yağlı Cilt Tipleri İçin

Merhaba.. Bugünkü yazımda uzun süredir kullandığım ve severek kullanmaya devam ettiğim Garnier BB Krem i incelemek istiyorum.

Garnier BB Krem

Garnier BB Krem bize neler vaat ediyor öncelikle bunları detaylandıralım;

🌸Karma ve yağlı cilt tipleri için uygundur.

🌸Cilt tonunu eşitler ve ışıltı verir.

🌸Cilt kusurlarını azaltır ve gözenekleri sıkılaştırır.

🌸Parlamayı kontrol eder.

🌸GKF 20 ile UV ışınlarından korur.

Garnier BB Krem

Light ve Medium olmak üzere iki farklı renk seçeneği sunuyor. Ürün uzun 40 ml plastik bir tüpte satılıyor. Ben medium rengini kullanıyorum. Bence bu ürünün bir kaç eksiğinden biriside renk skalasının sınırlı olması. Buğday tenliyim ve benim cildimde light rengi çok açık olurken, medium biraz koyu kalabiliyor. Yazın çok rahat kullanabiliyorum ve yağsız yapısı hiç rahatsız etmiyor.

BB krem olarak örtücülüğüde fondötenler kadar oldukça etkili. İkinci bir kusur olarak karma bir cildim var ve cildimde kuruluğa sebep oluyor. Bunuda makyaj öncesi cildimi güzelce nemlendirerek absorbe edebiliyorum. Bu sebeple kuru ciltlere önermiyorum.

Garnier BB Krem

Onun dışında hoş bir kokusu var. Cildimde parlamaya sebep olmuyor, akma ve dağılma kesinlikle yapmıyor. Fazlasıyla sıvı bir yapısı var. Dediğim gibi örtücülüğü de oldukça iyi.. Bu sebeple günlük kullanım için makyajımın vazgeçilmezlerinden olur kendisi 🙂 Fiyatı 20 TL indirimlerde alırsanız tadından yenmez bir ürün. Kuru ciltler hariç kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Güncel yazılarımı takip etmek için bloğuma abone olun takipte kalın..

Hoşçakalın ❤