İnsight Loss Control Dökülme Önleyici Şampuan

Merhabalar bu yazımda size İnsight Loss Control Dökülme Önleyici Şampuan ve deneyimlerimden bahsetmek istiyorum. Bu şampuanla yaklaşık 1,5 ay önce kuaförüm sayesinde tanıştım. Ve o günden sonra adeta aşk yaşamaya başladık kendisiyle 🙂

İnsight Dökülme Önleyici Şampuan

Hayatım boyunca hep uzun saç kullanmış biri olarak radikal bir karar aldım. Ve geçen kış saçlarımı omuz hizasından biraz daha kısa bir şekilde kestirmiştim. Hem değişiklik aradığım için hemde boyanın etkilerinden yıpranmış saçlarımdan kurtulmak için kestirdim. Ama gel gelelim benim kalın telli, gür ve hızlı uzayan saçlarım gitmiş yerine olduğundan daha sağlıksız ve uzaması durmuş bir saç yapısı gelmişti. Birde üstüne saçlarımda dökülmeye başlayınca hoop orda dur bakalım dedim. Zaten yeni bir şampuan arayışı içindeyken her zaman gittiğim kuaförüm İnsight Dökülme Önleyici Şampuanı önerdi.

İnsight Loss Control Dökülme Önleyici Şampuan

Tamamen organik olan bu şampuan paraben, silikon, sls, sles gibi kimyasal ve zararlı maddeler içermiyor. İlk kullanımdan itibaren zaten çok net bir şekilde etkilerini hissedebiliyorsunuz. İki ayrı boyu var 1000ml ve 500ml. Benim kullandığım boy 500ml.. Mentol, Guarana Özü ve Organik Ekinezya Yağı içeriyor. İçeriğindeki mentol saç diplerimin nefes aldığını ve saçlarımın uzadığını hissettiriyor. Saçlarım duş sonrası kolay taranıyor, hacim kazandırıyor ve doğal bir parlaklık sağlıyor. Ve ciddi anlamda ilk uygulamada tüm bu etkileri hissettim.

insight loss control dökülme önleyici şampuan

Tüm saç tipleri için çeşitleri var. Fiyatı 34,50 TL kuaförlerde satılıyor. Ürünleri incelemek için insightturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Online satışını yapan bir kaç site buldum. Saç Butik ve Kozmoya sitelerini inceleyebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Siz nasıl etkiler yaşadınız yorum olarak bırakabilirsiniz.

Hoşçakalın 🙂