Mac Green Gel Cleanser

Herkese yeniden merhaba.. 🙂 Bir süredir buralarda değildim ve yaklaşık 2 haftadır yazı paylaşamadım. Bir kaç gün önce evime geldim bu seferde pc başına geçecek vakit bulamadım. Ama nihayet geri döndüm ve kaldığım yerden yazılarımı paylaşmaya devam edicem. Lafı çok uzatmadan konuya giriyorum hemen 🙂 Bugün sizlere bir süredir kullandığım Mac Green Gel Cleanser dan bahsetmek istiyorum.

Mac Green Gel Cleanser

Mac Green Gel Cleanser bize neler vaat ediyor hadi bunları inceleyelim;

🍏Gözeneklerin görünümünü azaltır.

🍏Yağ kontrolü sağlar.

🍏Cildi tazeler.

🍏Yağsızdır.

🍏Alkol içermez.

🍏Dermatolojik olarak test edilmiştir.

🍏Oftalmolojik olarak test edilmiştir.

🍏Akne oluşturmaz.

Mac Green Gel Cleanser salatalık ve yosun özlü. Bildiğiniz gibi salatalığın cildi yumuşatmak, nemlendirmek ve canlandırmakla ilgili bir çok faydası var. Salatalığı cilt maskelerimizde bolca kullanıyoruz. Hatta salatalık maskesi yapmamış kadın bizden değildir. 😀 Yosunun cilde olan faydalarıda saymakla bitmez. Cildi gençleştiriyor, yaşlanma etkilerini azaltıyor, antioksidan etki sağlıyor, sivilcelerle savaşıyor ve yüksek mineraller içeriyor.

Normal boy (100ml) ve Seyahat Boy (30ml) olmak üzere iki çeşidi var.

Mac Green Gel Cleanser

Benim gibi bir yanılgıya düşmeyin diye özellikle belirtmek istiyorum.Bu jeli makyajınızı temizlemek için kullanamazsınız. Çünkü kesinlikle yeterli olmayacaktır. Jel kıvamında bir yapısı var ve ürün sabun içermediği için uygulama sırasında köpürmüyor. Tabi bu sizi yanıltmasın. Köpürmüyor olması temizlemiyor anlamına gelmiyor. Temiz cildinize uyguladığınız takdirde etkisini görebilirsiniz.

Benim kullanım amacım karma bir cildim olduğu için T bölgemde yaşadığım yağlanmayla ilgili. Bir miktar avcunuza aldığınız ürünü nemli yüzünüze köpürterek uygulayıp, bol suyla yıkıyorsunuz. Uzun süre kullanımlarda gözenekleri azalttığını, yağlanmayı dengelediğini farkedebiliyorsunuz. Diğer temizleyiciler gibi yüzde herhangi bir gerginliğe sebep olmuyor. Uygulama sonrasında mutlaka bir nemlendiriciye ihtiyaç duymuyorsunuz ve bu güzel birşey bence. Dediğim gibi makyajınızı tamamen temizledikten sonra son dokunuş için kullanabileceğiniz bir ürün. Oldukçada bereketli 🙂

Mac Green Gel Cleanser‘ın Normal Boyu 79 TL, Seyahat Boyu 36 TL

Sipariş vermek için TIK TIK

Bence şans verebileceğiniz bir ürün. Okuduğunuz için teşekkürler. Kafanıza takılan soruları yada deneyimlerinizi paylaşmak için yorum bırakabilirsiniz. 🙃 Yazılarımdan anında haberdar olmak için bloğuma abone olmayı unutmayın. 😊

HOŞÇAKALIN