Neutrogena Deep Clean Canlandırıcı Makyaj Temizleme Suyu

Herkese Merhabaaa 🙂 Yine bir ürün inceleme yazımla birlikte sizlerleyim. Bugünkü konumuz başlıktanda anlayacağınız üzere Neutrogena Deep Clean Canlandırıcı Makyaj Temizleme Suyu üzerine olacak. İlk kez kullanıyorum ve yarısınıda bitirmiş bulunmaktayım.

Neutrogena Deep Clean Canlandırıcı Makyaj Temizleme Suyu

Neutrogena Deep Clean Canlandırıcı Makyaj Temizleme Suyu nun normal ve karma ciltler için uygun olduğu söyleniyor. Parfüm ve alkol içermiyor. Dermotolojik olarakta test edilmiş bu ürün, tek adımda yüz ve göz makyajını nazikçe ve derinlemesine temizleyebileceğini vaat ediyor.

Neutrogena Deep Clean Canlandırıcı Makyaj Temizleme Suyu

Ancaaakk bu iddialı vaatlerini yerine getirdiğini kesinlikle düşünmüyorum. Ben temizleme öncesi makyajın kabasını almak için kullanıyorum. Adı gibi derinlemesine bir temizlik söz konusu değil. Hassas ve kuru ciltler için kesinlikle uygun bulmuyorum. Çünkü cildi oldukça tahriş ediyor. Özellikle göz makyajını çıkarmayı sakın denemeyin. Ben ettim siz etmeyiiinnn 🙂 Keşke üzerine göz içinde uygun olduğunu belirtip kimseyi yanıltmasalar. Gözümdeki makyajı bir an için tonikle çıkarmaya çalıştığımı bile düşündüm.

Neutrogena Deep Clean Canlandırıcı Makyaj Temizleme Suyu

Neutrogena ürünlerini genelde severek kullanırım. Hatta göz makyajı temizleme suyu için olan ürünüyle ilgilide çok olumlu tepkiler duydum. Diğer ürünleriyle ilgili deneyimlerimi de yakın zamanda yazmayı düşünüyorum. Ama üzgünüm bu üründen hiç memnun kalmadım. Ben migros indiriminde görünce şans vermek için almıştım. İndirimsiz fiyatı yanlış hatırlamıyorsam 20 TL civarı olması gerekiyor. Aynı fiyata daha çok verim alabileceğiniz başka misel suları var. Tekrar almayacağım ürünler arasına girdi maalesef…

Umarım yazım size yardımcı olmuştur. Okuduğunuz için teşekkür ederim…

Hoşçakalın