Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli

Herkese yeniden merhaba.. Yine bir inceleme yazısıyla karşınızdayım 😊 Bugünkü konumuz Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli olucak.

Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli

Hiç bir fikrim olmadığı halde sırf görüntüsü, rengi ne biliyim minnoşluğu olsun dayanamayıp aldığım ürünleri listelesek burdan köye yol olur. 😂 Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli‘de o minnoş ürünlerden birisi. Migros indiriminden 8.50 TL gibi bir fiyata aldım. Normalde Nivea Aqua Sensation Temizleme Jeli’ni kullanıyorum. Neutrogena’nın ürünlerinden genel olarak memnun kaldığım için bu ürünede şans vermek istedim. Bu arada fotoğrafta gördüğünüz sepetide benim ördüğümü söylemeden geçemiyciğimm 😍😋

Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli

🌸 Patentli MICROCLEAR teknolojisiyle üretilmiştir. Sivilceye neden olan fazla sebumun çözülmesine ve böylece sivilce oluşumunun hızlıca azalmasına yardımcı olur.

🌸İçerdiği salisilik asit cilde derinlemesine nüfuz ederek siyah nokta oluşumunun azalmasına yardımcı olur.

🌸Canlandırıcı formülü cildi kurutmadan temizlerken pembe greyfurt aroması duyularınızı harekete geçirerek cildinize ferah bir his kazandırır.

Neutrogena Pembe Greyfurt Yüz Temizleme Jeli

Ürünün kilitlenebilir pompalı 200ml lik plastik bir şişesi var. Kesinlikle çok bereketli 2 aydır kullanıyorum ve hala yarısına bile gelmedi. Neredeyse her yazımda söylediğim gibi, cildim aşırı derecede kuru ve bu tarz ürünleri sabah-akşam kullanımlarından kaçınıyorum. Ben haftada 3 günü geçmeyecek şekilde makyajımı derinlemesine temizlemek için kullanıyorum.

Normal ve yağlı ciltlerin kesinlikle çok severek kullanacağına eminim. Ürünle ilgili okuduğum yorumlarda uzun süreli kullanımlar için sivilce yaptığı söyleniyor. Ben kendimde öyle birşey gözlemlemedim. Yarım pompa aldığınız ürün tüm yüzünüze yetiyor. Islak yüzünüze dairesel hareketlerle uyguluyorsunuz. Gözlere temas ettirmeden duruluyorsunuz. Greyfurt kokusu yüzünüzü kirden arındırdığını hissettiriyor, ferahlık veriyor. Cildimi kurutmadı veya gerginleştirmedi. Ben yinede her kullanım sonrası nemlendiricimi uyguluyorum. Onun dışında sivilcelerimi yok etti, siyah noktalarıma veda ettim gibi şeyler söylemiycem. Ben bir işe yaradığını düşünmüyorum çünkü. Eğer hem uygun fiyatlı hemde makyajınızı temizlemek için arındırıcı bir ürün arıyorsanız tavsiye edebilirim. Özellikle Migros indirimlerinde yakaladığınızda şans verebilirsiniz.

Neutrogena’nın cilt tipinize uygun diğer ürünleri hakkında bilgi almak için http://www.neutrogena.com.tr/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Umarım faydalı bir yazı olmuştur. Beğenmeyi ve yorum bırakmayı unutmayın. 😇

HOŞÇAKALIN ❤