Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyicisi

Merhaba 🙂 Bir kaç gündür bu yazıyı yazmak için boş bir an kolluyordum. Malum sevgililer günü haftasıydı ve benim için oldukça koşturmacalı geçti. Nihayet bu yazıyı yazmak için tüm şartlar olgunlaştı :))) Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyicisi bir süredir kullandığım bir ürün. Bu kullandığım ikinci şişe oluyor ve yarısına kadar geldi.

Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyicisi

Her zaman ki gibi ilk önce ürünün vaatleri nelermiş onları inceleyelim;

💧Tüm cilt tipleriyle uyumludur.

💧Mavi Kantaron Çiçeği Özlü

💧Ovalamaya gerek kalmadan suya dayanıklı kalıcı göz makyajını bile temizler.

💧Yağlı bir kalıntı bırakmaz.

💧Çift fazlı formülüyle bakım yaparak kirpikleri korur.

Benim için cilt bakımının önemi oldukça yüksek. Hatta girdiğim bir çok kozmetik shopta ilk önce baktığım ürünler genelde cilt bakımı ürünleri oluyor. Bu tarz ürünleri denemeyi seviyorum. Deneye yanıla doğru ürünleri bulduğumu düşünüyorum. Ve tabi sizinle paylaşmayı da ihmal etmiyorum 🙂

Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyicisi

Uzun zamandır makyajımı derinlemesine temizleyen bir makyaj temizleyici zaten arıyordum. Çift fazlı olması sebebiyle ve ovalamaya gerek yoktur ibaresini görünce dayanamadım ve hemen bir tane aldım. Benim için temizlemesi ne kadar önemliyse kirpiklerimi dökmemeside bir o kadar önemli.. Pamukta dökülen kirpiklerimi görünce ürünü kullanmaya devam etmek bile istemiyorum.

Ama Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyicisi beklentilerimi fazlasıyla karşıladı. Her kullanımda çalkalayarak kullanıyoruz. Çift Fazlı yapısı sayesinde yumuşak bir his bırakarak, gözlerimi tahriş etmeden tek adımda farımı ve eyelinerımı temizledi. Ürün vaat ettiği gibi ovalamadan maskarayı tabiki temizlemiyor. Ancak kolay bir şekilde ve tamamını temizliyor diyebilirim. Bu eksi bir durummu anlayamadım ama defalarca çalkalamama rağmen iki faz birbirine geçmiyor. Pamukta mavilik görünmüyor.

Bir çok insan için bu hoş bir durum olmayabilir ama ben yağlı yapısını oldukça sevdim. Zaten uzun süre vıcık vıcık yağ içinde gezmiyorsunuz. Nemlendiriyor ve 5 – 10 dk içinde emiliyor. Benim için tek eksi yanı fiyatı sanırım. Fiyatına göre 125 ml olması oldukça az çabuk bitiyor. O nedenle bu yönünü sevmedim. İnsan almak istesede eli başka ürünlere gidebiliyor. İndirimlerde alınabilecek bir ürün kesinlikle. Benim Nivea Çift Etkili Göz Makyaj Temizleyicisi hakkında yorumlarım bu kadar. Umarım faydalı olmuştur. Okuduğunuz için teşekkür ederim. Sizde deneyimlerinizi yorum olarak bırakırsanız benim içinde faydalı olabilir 🙂

Hoşçakalın