Restorex Sarmaşık Özlü Hızlı Uzama Etkili Şampuan

Merhaba kızlar… 🙂 Bu yazımda sizlerle Restorex Sarmaşık Özlü Hızlı Uzama Etkili Şampuan deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Biliyorsunuz daha önce bu yazımda saçlarımla ilgili yaşadığım sorunları detaylı bir şekilde anlatmıştım. Bu süreçte denediğim Restorex Hızlı Uzama Etkili Şampuanda onlardan birisi. Yazın keşfettiğim bu şampuanın 4. şişesinide bitirmek üzereyim. Dilerseniz çok uzatmadan şampuanı incelemeye başlayalım. 🙂

Restorex Sarmaşık Özlü Hızlı Uzama Etkili Şampuan

Restorex Hızlı Uzama Etkili Şampuan’ın vaatleri;

🌸Paraben içermiyor

🌸Sarmaşık özleriyle (Phytoserol) kan dolaşımını hızlandırarak saçın uzamasına yardımcı oluyor.

🌸Saça nem veriyor

🌸Saçın yağ dengesini sağlayarak yağlanmayı geciktiriyor

🌸İçeriğindeki vitamin ve minerallerle saçın parlamasını ve güçlenmesini sağlıyor.

🌸Saç derisini onararak daha sağlıklı saçlar vaat ediyor.

Normalde kolay uzayan saçlara sahibim. Ancak geçtiğimiz kış saçlarımı kestirdikten sonra küstü ve uzaması durdu. ( Güvenmediğiniz kuaförlere saçlarınızı emanet etmeyin bu yüzden ) Haliyle denemediğim şampuan, saç maskesi, serum kalmadı diyebilirim. Restorex’le tanıştıktan sonra favorilerim arasına girmeyi başardı.

Vaat ettiği gibi saçın uzamasına %100 yardımcı oluyor. Saçımda 1 ayda 1 cm kadar uzama sağladı. İçeriğindeki Phytoserol kan dolaşımını hızlandırıyor ve uzamayla ilgili uyarıcı görevi görüyor. Yıkama sırasında masajla uygularsanız sonuçları daha hızlı gözlemleyebilirsiniz. Saçımı güçlendirdi ve kırılmaları gözle görülür şekilde durdurdu. Saç derisini tedavi edici bir özelliğide var bence. Çünkü mevsim değişikliğinde cildimde aşırı kuruluk yaşıyorum. Saç derimde bundan nasibini alıyor tabi. Bu dönemde kısa sürede olsa kepeklenmeler yaşıyorum. Bu sürecide Restorex sayesinde kolay atlattım.Kepek ve saç dökülmesinide engelledi.

Saçınızı ilk yıkamada derinlemesine temizlediğini farkedebiliyorsunuz. Hani derler ya gıcır gıcır oldu diye hehh işte öyle yapıyor 🙂 O yüzden ben normal şampuanımla dönüşümlü olarak kullanıyorum. Ben Normal Saçlar için olanını kullanıyorum. Her saç tipine uygun çeşidini bulmanız mümkün. Bitkisel bir kokusu var ve kesinlikle rahatsız etmiyor. Zaten koku konusunda bir kalıcılığı yok. Gratislerde, marketlerde ve kozmetik ürünleri satan bir çok yerde bulmanız mümkün. 8 TL gibi bir fiyatı var. Kesinlikle pişman olmayacağınız bir şampuan olduğu için şiddetle tavsiye ediyorum. Umarım şampuanla ilgili fikir sahibi olmanızda yardımcı olabilmişimdir. Soru ve düşüncelerinizi yorum olarak bırakabilirsiniz.

Hoşçakalın