Şubat Alışverişim | Rimmel London Match Perfection Fondöten

Herkese yeniden merhaba.. Bu yazımda şubat alışverişim paylaşıcam. Ayrı ayrı yazmaktansa şubat ayında yaptığım alışverişlerimin hepsini tek bir yazıda toplamak istedim.

Sevgililer günününde etkisiyle bu şubat baya bir indirim oldu. Dayanamayıp aldığım her ürün köşede uzun süre kullanılmayı bekliyor. Bende indirim dışında ihtiyaç harici alışveriş yapmama kararı aldım. İndirim zamanı alınan ürünlerin keyfide başka bir güzel oluyor. Tabi ne kadar süre uyarım bu karara bilemiyorum. 😌 Bloglarda alışveriş postlarını okumayı çok seviyorum. Hem yeni ürün keşfetmek, hemde fiyatıyla ilgili aşağı yukarı bir fikir sahibi olmak içinde faydalı buluyorum. Aldığım her ürünün inceleme postlarınıda paylaşıcam ilerleyen günlerde. Neyse çenemin fazlasıyla düştüğü bir yazı olduğu için uzatmadan konuya giriyorumm. 🙂

XP Dumanlı, Pastel N Black Maskara, La Fera Mat ruj

Kadıköy Çilek sokağı İstanbul’da yaşayıpta bilmeyenimiz yoktur heralde.. Çilek sokakta mağazaları gezmeyi, kozmetik mağazalara girip ürünleri mıncıklamayı çok seviyorum gerçekten 😀 Güvenilir bulmadığım için bu zamana kadar alıp kullanmayıda hiç düşünmedim. Ama son dönemde XP Kozmetik ürünlerini bloggerların kullanıp olumlu yorumlar yapmaları bende bir merak uyandırdı. Çilek sokakta bu ürünlere rastlayınca biraz ön yargılıda olsa XP Smoky far paletini almış bulundum. Bir kaç çeşidi daha vardı ama ben renklerinden dolayı bunu tercih ettim. Alalı bir kaç hafta olduğu için bu yorumu rahatlıkla yapabilirim. Simli yapıdaki farların pigmentasyonu fazlasıyla iyi, mat yapıdakiler için aynı şeyi söyleyemiyeceğim. Ama far bazı uygulayarak daha fazla kalıcılık sağlayabilirsiniz. Farlar tozutma yapıyor. Gerçi kaliteli bulduğumuz ürünlerde de bu tarz sıkıntılar yaşıyoruz. 10 TL ye aldım ve bu fiyat için kullanışlı bir far paleti olduğunu düşünüyorum. Ben herhangi bir irritasyon yaşamadım.

Hazır bunu aldık battı balık yan gider dedim ve La Fera markalı likit mat rujlardan da bir tane almış bulundum 😛 5 TL cik fiyatı var. Kusura bakmayın kızlar ama ben bu rujun yapısına bayıldım. İnşallah kanser olmam 😀 Pastel Big N Black Maskara ve Siyah Göz kalemini 15 TL ye aldım. Pastel’in maskaralarını her zaman çok beğendiğim için ona birşey söyleyemiycem ama kalem tam bir rezalet.

Garnier Micellar Makyaj Temizleme Suyu Rimmel London Match Perfection Fondöten

Biliyorsunuz 14 Şubat sebebiyle bir çok marka indirime girdi. Bende ”ihtiyacın olmayan hiç bişeyi almayacaksın” telkinleriyle Gratis’in yolunu tuttum. Wet n Wild’ın Comfort Zone paletine çılgınlar gibi ihtiyacım olsada maalesef gittiğimde raflar bomboştu. 🙁 Bende lanet okuyarak 2 mağaza yanındaki Watsons’a girdim. Markaların indirim zamanları normal satış fiyatlarını şişirip indirim yaptık diye insanlara sunması gerçekten çok sinirlerimi bozuyor. İnsan indirimden almaya değer birşey bulamıyor. Ya telkinler işe yaradı yada gerçekten almamı gerektirecek birşey yoktu bilemiyorum. Bende elim boş dönmemek için Rimmel London Match Perfection fondötenini uzun zamandır denemek istiyordum. 15.50 TL gibi bir fiyata düşmüştü. Garnier Micellar Makyaj Temizleme Suyunuda aşkla kullandığım ve devasa 700 ml boyunu 13. 75 TL ye düştüğünü görünce onu da aldım.

Neutrogena Visibly Clear Tonik Neutrogena Pembe Greyfurt özlü Yüz Temizleme Jeli

Eve geldiğimde duydum ki asıl bomba indirimi Migros yapmış. Cilt Bakım ürünlerinde %50 indirim varmış. Ertesi gün gidip Neutrogena Visibly Clear Tonik( 5 TL ) ve Pembe Greyfurt özlü Yüz Temizleme Jelini( 8.50 TL ) aldım. Ürünlerle ilgili detaylı yazılarımı yakın zamanda yayınlıycam. Sormak istediklerinizi ve kendi deneyimlerinizi yorum olarak benimle paylaşabilirsiniz. Aktif olarak kullandığım instagram hesabımdan da takip edebilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim tatlışlar 🙂

Hoşçakalın